Zajišťujeme ekologickou likvidaci vozidel. Jsme největší autovrakoviště u České Lípy. Přijeďte si k nám pro levné autodíly na téměř všechny světové značky. Nabízíme také odtahovou službu havarovaných či nepojízdných vozidel.

Naše autovrakoviště nabízí nové i použité autodíly a náhradní díly všech světových značek, pro aktuální info o stavu skladu s autodíly se informujte na telefonním čísle: 722 746 997.

Levné autodíly a náhradní díly

Sháníte alu kola, autorádia, autoskla či brzdy? Zastavte se u nás! Najdete zde náhradní díly na vozy všech světových značek. Pokud si nejste jisti, jaký levný autodíl je pro Vás ten pravý, zavolejte nám, ušetříme Vám čas i peníze! Seženete u nás také motory, nápravy, výfuky nebo převodovky. Dodáme Vám veškeré autodíly, které právě potřebujete. Skladem máme bouraná vozidla s českou SPZ.

Ekologická likvidace všech typů vozidel

Dosloužilo Vaše vozidlo nebo je havarované? Ekologická likvidace vozidla je asi jediným řešením, jak vyřadit vozidlo z provozu s co nejmenším působením na životní prostředí. Vaše nepojízdné vozidlo či vrak odtáhneme přímo z místa určení. Ekologickou likvidaci provádíme u osobních, nákladních i dodávkových autovraků. Po přijetí vozu Vám vystavíme doklad o ekologické likvidaci vozidla.

Vykoupíme vozidla i náhradní díly

Areál našeho autovrakoviště se nachází u České Lípy směrem na Mladou Boleslav. Za hotové vykupujeme vozidla, autodíly a náhradní díly.