Prodej náhradních dílů

Nabízíme náhradní díly na široké spektrum značek a typů automobilů. Nabízíme použité náhradní díly, repasované a také nové autodíly. U nás si vyberete tu nejlepší variantu dle svých možností a preferencí.

Nejčastěji zastoupené značky automobilů, na které lze v našem autovrakovišti nalézt potřebné náhradní díly, jsou: Škoda, Volkswagen, Ford, Renault, Hyundai, Mazda, Seat, Peugeot, Citroën, Opel, Audi, BMW, Mitsubishi a Fiat. Mimo tyto hlavní značky disponujeme i autovraky a autodíly mnoha dalších - méně častých značek. Naše zásoba náhradních dílů se neustále mění a rozrůstá. Pro aktuální informace o Vámi hledaném náhradním dílu nás prosím kontaktujte nebo nás navštivte přímo v místě naší provozovny. Naši pracovníci Vám poskytnou potřebné informace o aktuální nabídce náhradních dílů na tel. čísle: 725 808 100 nebo 722 746 997.

 

Použité náhradní díly

Držíme skladem velké množství náhradních dílů demontovaných z autovraků. Koupí staršího originálního dílu ušetříte až desítky procent a přitom zůstane zachována originální kvalita a spolehlivost náhradního dílu, který bude namontován do Vašeho vozu. Jedině originální náhradní díl udrží Váš vůz v původním – originálním stavu. Na zakoupené díly poskytujeme záruku a v případě oprávněné reklamace je možná okamžitá výměna zakoupeného dílu nebo vrácení kupní ceny.

Poptat díl